Contact

Contact opnemen kan telefonisch of per mail via onderstaand contactformulier

Praktijkadres en postadres:
Eerstelijnscentrum Beatrixpark
Willem de Zwijgerlaan 1 F
6713 NS Ede
Telefoon algemeen: 06-51171661, bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. In verband met drukte kunnen wij vaak niet opnemen, spreek je voicemail in en dan bellen we je binnen 2 werkdagen terug.

Mailadres algemeen: ergotherapie@ergodus.nl

Wij zijn voor verwijzers bereikbaar via Zorgmail en Zorgdomein door te zoeken op Ergodus.

Jeannet Scheffer 06-49619979, jscheffer@ergodus.nl

Nicole Schoeber, 06-33750707, nschoeber@ergodus.nl

Isabelle Peters, 06-11754574, ipeters@ergodus.nl

Karin Koemans, 06-11072400, kkoemans@ergodus.nl

Mariam Chrifou, 06-57862181, mchrifou@ergodus.nl

Marijke van Leeuwen, 06-27-174568, mvanleeuwen@ergodus.nl

Maud Hilhorst, 06-16719742, mhilhorst@ergodus.nl

Martine van Nes, 06-19796010, mvannes@ergodus.nl

Hanneke Visser, 06-30322563, hvisser@ergodus.nl

Website: www.ergodus.nl

Kvk: 78491282

AGB code praktijk: 88051885

Reacties zijn gesloten.